Miraç Kandili Mesajları Mevlana

By | February 23, 2022

Miraç Kandili Mesajları Mevlana. Burada cebrail ile birlikte bütün gökleri aşarak. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Miraç Kandili mesajları ve sözleri 2020 En güzel, anlamlı
Miraç Kandili mesajları ve sözleri 2020 En güzel, anlamlı from www.sabah.com.tr

Allah’ın daveti üzerine peygamberiz bir gece melekler tarafından mekkeden kudüse götürülmüştür. Miraç kandili mesajları en güzel miraç kandili mesajlar. *gül bahçesine girenler, gül olmasada gül gibi kokarlar.

Mevlana Mi̇raç Kandi̇li̇ İlgi̇li̇ Mesajlari.

Sevdiklerinin kandilini kutlamak isteyen vatandaşlar, dualı hadisli ayetli kandil mesajlarını sms ve whatsapp ile göndermeyi tercih ediyor. En çok paylaşılan miraç kandili kutlama mesajları ve sözleri, yoğun ilgi görüyor.zira, koronavirüs salgını nedeniyle özel günlerde birebir tebrik ve kutlamalar yapılmıyor. İşte, 2021 en anlamlı, en güzel, dualı, resimli miraç kandili mesajları.

*Gül Bahçesine Girenler, Gül Olmasada Gül Gibi Kokarlar.

Allah'ın aşkıyla yan bu gece, mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Bilindiği üzere bu özel gecede, i̇slam peygamberi hz. Akıllarımız, kalblerimiz ve ruhlarımız için nur, nefislerimiz için de mürşid eyle.

Allah’ın Daveti Üzerine Peygamberiz Bir Gece Melekler Tarafından Mekkeden Kudüse Götürülmüştür.

Regaip kandili mesajları (12) reimli mevlana sözleri (1) resımlı kedi (1) resiml mesajlar (1) resimlere yazılı ayrılıklar (1) resimli (8) resimli 1. Mirac kandili resimli mesajları hazreti mevlana, paygamberimiz ve hazreti ali'nin güzel sözleri ile hazırladık. Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Miraç Kandili Ile Ilgili Kısa Mesajları.

Miraç kandili mesajları güzel sözlerle sizin için hazırlandı. Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Dostlarını daima vefa ile hatırla.

Konsun Yine Pervazlara Güvercinler, Hu Hulara Karışsın Aminler,Mübarek Akşamdır, Gelin Ey Fatihalar, Yasinler.

Miraç kandili mesajları arasında hoşunuza giden ve beğendiğiniz sözleri dilerseniz kısa mesaj olarak tüm sevdiklerinize gönderebilir, dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak takipçilerinizin miraç kandilini kutlayabilir tebrik edebilirsiniz. Zaten allah’a yakınlık hesaba sığmaz. Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *