Miraç Kandili Mesajı Diyanet

By | February 18, 2022

Miraç Kandili Mesajı Diyanet. İçinde bulunduğumuz üç aylar sebebiyle, kandil günleri de gündemde. 13 nisan 2018 cuma gününü cumartesi gününe bağlayan bu gece feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan miraç kandili’ni idrak edeceğiz.

Miraç Kandili Özel Yayını TV
Miraç Kandili Özel Yayını TV from www.diyanet.tv

13 nisan 2018 cuma gününü cumartesi gününe bağlayan bu gece feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan miraç kandili’ni idrak edeceğiz. İşte 2022 dini günler takvimi… Miraç kandili'nin tarihi, 2022 diyanet dini günler takvimi ile belli oldu.

Miraç Kandili Mesajı Yükseli̇ş Ve Yüceli̇ş Gecesi̇;

Miraç kandili'nin tarihi, 2022 diyanet dini günler takvimi ile belli oldu. Rahman ve rahim olan allah’ın adıyla. 3 aylar olarak adlandırılan arınma aylarının ilki recep ayı 2 şubat'ta başladı.

Salı Gününü Çarşamba’ya Bağlayan Gece, Içinde Birçok Ilahi Hikmeti, Sırrı Ve Bereketi Barındıran Miraç Gecesini Hep Birlikte Idrak Edeceğiz Inşallah.

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs salgınının hızla yayılmakta olduğu şu günlerde birçok ilahi hikmet ve sırrı içinde barındıran, mukaddes, feyizli ve bereketli bir gece olan 21 mart cumartesi gününü 22 mart pazar'a bağlayan gecede, miraç kandili'nde sizlerle camilerimizde buluşamamanın hüznü. Ramazan muslu'dan miraç kandili mesajı… bu gece, bir miraç kandilini daha idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşayacağız. Miraç kandili mesajı bu gece içinde birçok ilahi hikmeti, sırrı ve bereketi barındıran miraç kandilini idrak edeceğiz.

Ali Erbaş'tan Miraç Kandili Mesajı.

Miraç bir yükseliştir, bütün süfli duygulardan, beşeri hislerden ter temiz bir kulluğa, en yüce mertebeye terakki ediştir. Diyanet takvimi ile 2022 miraç kandil gecesi ne zaman, hangi tarihte? Sağlık konusunda uzman bilim insanları bu salgını önlemek için toplu olarak yapılan etkinliklerden ve ortamlardan uzak durmamızı ve mümkün.

Salı Gününü Çarşamba’ya Bağlayan Gece, Içinde Birçok Ilahi Hikmeti, Sırrı Ve Bereketi Barındıran Miraç Gecesini Hep Birlikte Idrak.

Kim o gün oruç tutar ve geceyi ibadetle geçirirse yüz sene oruç tutmuş ve yüz sene ibadet yapmış gibi olur” buyurdu. Diyanet i̇şleri başkanı erbaş’tan miraç kandili mesajı. Bilindiği gibi 13 nisan cuma gününü 14 nisan cumartesi gününe bağlayan gece mübarek “miraç kandili” dir.

İçinde Bulunduğumuz Üç Aylar Sebebiyle, Kandil Günleri De Gündemde.

Diyanet i̇şleri başkanı erbaş'tan miraç kandili mesajı. 10 mart 2021 çarşamba’yı 11 mart perşembe’ye bağlayan gece idrak edilecek olan miraç kandili münasebeti ile kütahya müftüsü hüseyin demirtaş bir kandil mesajı yayınladı. Ali erbaş’tan miraç kandili mesajı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *